yasİçimizdeki ve dışımızdaki tüm engellere rağmen, siz okuyucularımızın destekleri ile Mahmutlar Post Gazetesi olarak 12 yaşına bastık.
Onurluyuz, gururluyuz çünkü 12 yıllık bir gazete olarak hiçbir kişiye, kurum ve kuruluşa şantaj yapmadık. Alnımız açık, başımız dik. Çünkü sadece işimiz yaptık, toplumadına haberler derleyip sizlere sunduk, bölgemiz adına eleştiri yönümüzü kullandık. Kaba kuvvetten çekinmedik, olumlu ve olumsuz eleştirileri hep dikkate aldık. Çünkü biz Mahmutlar Post Gazetesi olarak halkımızı temsil ediyoruz.Üzüntülüyüz çünkü bu yıl İngilizce, Rusca ve Norveçce gazetelerimizi çıkaramadık. Nedeni yabancı turistlerin ülkemize ve beldemize gelmediğinden. Umarız bu yıldan sonra ülke ve bölge olarak böylesine bir olumsuzlukla karşılaşmayız.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak üç yıldır kutlama yapamadık. Daha önceki yıllarda Ramazan ayı içerisine gelen yaş günümüz daha sonra Bayram ertesi olması nedeniyle kutlama yapmadık. Bu yılda son zamanlarda yaşadığımız terör olayları ve şehitlerimize karşı saygımızdan dolayı bir kutlama yapmayacağız. İnşallah bundan sonraki yıllarda ülkemiz güzel günler yaşarda bizde Gazete olarak kutlamalarımızı beraberce gerçekleştiririz. Mahmutlar Post Ailesi