20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor.
Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında olacağız.
Mahmutlar Post Gazetesi Mahmutlar’a ne kadar olumlu katkı yaptı bir düşünmenizi istiyoruz veya tersten okuyun bu soruyu, Mahmutlar’a hiç zarar verdik mi?
Elbette gururluyuz…
2004 yılında bir Temmuz sıcağında sizlere ‘merhaba’ demenin heyecanı vardı içimizde. Aynı heyecanla 14 yıl sonra yeniden ‘Merhaba’ diyoruz…
Elbette onurluyuz…
Türkiye’nin ilk belde Gazetesi olma mutluluğunu yaşadık 20 Temmuz 2004’de.
14 yıldır başta Mahmutlar olmak üzere Kestel ve Kargıcak’taki tüm esnafların her hafta kapısına misafir olduk. Hem de hiç ücret talep etmeden…
Ücretsiz gazete örneğini 14 yıldır sürdürmek de elbette hiç kolay değil. Ticaret erbapları ve Esnaflarımızın verdiği reklam desteği bizi ayakta tuttu. Başta Okuyucularımız, Ticaret erbaplarımız ve Esnaflarımız olmak üzere tüm okuyucularımıza kucak dolusu teşekkür ve saygılar sunarız.
Elbet de burukluğumuz var!
4 yıldır İngilizce, Rusca ve Norveçce Gazetelerimizi çıkaramıyoruz. Bu yabancı Gazetelerin Ağabeyleri Mahmutlar Post, kardeşlerinin faal olmamasından dolayı çok üzgün. Mücadeleyi bıraktık mı, Hayır. Mad-di olarak zorlanıyor muyuz, Evet.. 4 yıldır ticari olarak akla karayı seçiyoruz.
Ama sizler olduktan sonra Mahmutlar Post için her şey vız gelir, tırıs gider.
Ticaret erbapları ve Esnaflarımızın katkısını biraz daha hissetmek istiyoruz.
Bizde biliyoruz Mahmutlar, Mahmutlar Post’suz olmaz…
Sizleri seviyoruz…
Mahmutlar Post Gazetesi Ailesi