Mahmutlarda 5 yıldır hizmet veren “Hijyen Et”5 yıl üst üste Turuncu Bayrak ödülü almaya hak kazandı.
Alanya Belediyesi tarafından her yıl yapılan “Hijyenik” şartlarını yerine getiren işletmelere verilen “Turuncu Bayrak” ödülünü Mahmutlar’da yine tek bir işyeri aldı. Bu nedenle Mahmutlar Post Gazetesi olarak “Hijyen Et’i” alkışlıyoruz.
5 yıldır aynı ödülü 5.ci defa üst üste kazanan “Hijyen Et”  aldığı hijyenik ödülü başarısının tesadüf olmadığını bir kez daha ispat etmiş oldu. Mahmutlar’ın en kapsamlı kasaplarının başında gelen Hijyen Et işletmecisi Erdem Uyar, “Bu yılda Alanya Belediyesi tarafından yapılan Hijyenik işletme ödülüne layık görüldük. Mahmutlar’da sadece bizim işletmemize bu ödülün verilmesi biraz üzücü bir durum. Alanya’daki kasaplarda bu yıl sayısal olarak hijyen ödülü düşüş gösterdi bu da üzücü bir durum. Gönül isterdi ki Alanyamızda ve Mahmutlar’da daha fazla esnafımıza bu ödül verilsin ama bu ödül tesadüf olarak verilmiyor. Alanya Belediyesi tarafından denetleniyor, hijyen kurallarına uyan işletmelere veriliyor” dedi.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’inde katıldığı hijyenik işletmelerine verilen  hijyenik işletme turuncu bayrağının Mahmutlar’ın gururu olan Hijyen Et İşletmecisi Emine ve Erdem Uyar Turuncu Bayrağı, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel takdim etti. Mahmutlar Post Gazetesi olarak 5. Kez üst üste bu ödülü alan Mahmutlar’da tek işletme olan Hijyen Et işletmecileri Emine ve Erdem Uyar’ı tebrik ederiz ve Mahmutlardaki diğer işletmelerinde bu bayrağa sahip olmalarını temenni ederiz.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız