Ağa’dan dolandırıcılara sitem

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Ağa’dan dolandırıcılara sitem
Paylaş
Tarih : 22 Mayıs 2018 - 9:14

ALTSO ve ALTAV’ Yönetim Kurulu Üyesi Alanya Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin Altın Kemerli Ağası Kasımoğlu Kerim Yılmaz Mahmutlar’daki emlak dolandırıcıları ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamalar halk tarafından büyük ilgi gördü.

Emlak dolandırıcı çetesine ateş püsküren Kasımoğlu Kerim Yılmaz “Sevgili dostlar, değerli Alanyalılar; Alanya sevdalılarının bin bir zorluklarla, kar kış demeden, yurt içinde ve yurt dışında, fuarlarda tanıtım yaparak Alanyamıza getirmeye çalıştıkları misafirleri, yatırımcıları, turistleri; emlakçı vesaire gibi esnaf kılığına girmiş üç beş sahtekarın eline bırakamayız. Yerinde tanıtıma zarar gelmemesi için Alanyamızın ismi dolandırıcı, sahtekar kentine çıkmasın diye duyarlı olup; Alanyamızda fark ettiğimiz dolandırıcı, sahtekar ve art niyetli kişileri kolluk kuvvetlerimize, cumhuriyet savcılıklarımıza kıymetli vaktimizden 1 saatini ayırıp kendimiz bildirip yardımcı olmalıyız diye düşünüyorum. Yaşadığımız ekmek yediğimiz yeri temiz tutmalıyız. Saygı ve sevgilerimle herkese hayırlı bereketli işler dilerim.”açıklaması yaptı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar