0f3c1794-52b7-4743-8a0f-22e1c44840caAlanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit’e Alanya Gökbel yağlı pehlivan güreşleri altın kemerli ağası Kasımoğlu Kerim Yılmaz’dan tam destek geldi. Başkan adayı Hasan Yiğit ve yönetim kadrosu ile birlikte Ağa Kasımoğlu Kerim Yılmaz’ı Mahmutlar’daki ofisinde ziyaret etti. Başkan Hasan Yiğit’e desteğini açıklayan Yılmaz, “Alanya’daki hiçbir oda için çalışmalarım olmadı ama Hasan ağabeyimiz için durum farklı. Gökbel güreşlerinde Pazarcılar Odası olarak desteklerini unutmadık. Biz hatırı güderiz başkanımıza sonuna kadar destek veriyoruz”dedi.
YİĞİT AĞA’YA TEŞEKKÜR ETTİ
11 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan Pazarcılar Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu öncesinde çalışmalarımızı Alanya’mızın bütününde sürdürüyoruz diyen Başkan Hasan Yiğit Ağa’nın verdiği destek için teşekkür ediyorum dedi.
“Biz bu zamana kadar sadece yapacaklarımızın sözünü verdik ve gerçekleştirdik. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Alanya Belediye Başkanımızın sayesinde Kapalı Pazar yerimiz bitme aşamasına geldi. Önümüzdeki süreçte Mahmutlar başta olmak üzere farklı mahallelerde yine kapalı Pazar yeri çalışmaları olacak. Bizlere her zaman destek veren Gökbel yağlı pehlivan güreşlerinin altın madalyalı ağası Kerim Yılmaza ekibim ve şahsım olarak teşekkür ediyorum” dedi.
HİZMETLERİMİZ SÜRECEK
Üyelerinin teveccühü ile tekrar seçilmesi halinde yapacağı projelerle ilgili de bilgiler veren Yiğit, “Projelerimiz devam edecek. Bu dönemde borç ödemenin yanı sıra bazı projelerimizi hayata geçirdik. Yeni dönemde de borçlarımızın tamamen bitmesinin ardından sadece proje odaklı çalışacağız. Odamıza iki tane yeni Pazar aracı alacağız. Bu araçların birisi sebze esnafımız için diğeri de tekstil esnaflarımız için olacak. Aracı arızalan, yada Allah korusun kaza yapan esnafımız bu odamıza alacağımız araçla pazarına çıkabilir ve işinden ekmeğinden olmamış olur” diye konuştu.