Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Ak Parti’nin yeni hizmet binasını tanıttı
ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Başkanı Mustafa Toklu, yeni teşkilat binasının tanıtımı için basın mensuplarıyla En Vie Beach Restoran’da kahvaltıda buluşu. Toklu, “Yeni ilçe binamızın tanıtımını yapmak için sizlerle bir araya geldik. Yeni teşkilat binamız, çevreyolu üzeri, Almoda Mobilya yanında inşa ediliyor. Oldukça merkezi bir konumda. Yeni yapılan binalarla birlikte hem ulaşabilirlik anlamında kolay, hem de hizmet vermek açısından daha ulaşılabilir bir bölgede” dedi.
KAPSAMLI SALONLARI VAR
Toklu, açıklamasına şöyle devam etti: “Yeni teşkilat binamız 4 kattan oluşuyor. Bodrum katımızda 250 kişilik bir konferans salonumuz var. Vatandaşlarımızla bir araya gelmek için rahat bir alan oluşturduk. Konferans salonunun altında ileride parti çalışmalarımızı yapacağımız bir alan var. Zemin kata geldiğimiz zaman geniş bir karşılama alanımız olacak. Vatandaşlarımız rahat bir şekilde çaylarını yudumlarken bekleyebilecekler. Girişte danışma alanımız var. Asma katımız bulunmakta. Mevcut ilçe teşkilatımızda basın kuruluşlarına rahat bir çalışma ortamı sağlayamadık. İnşallah yeni ilçe teşkilatımızda basına geniş bir mekan ayırdık.
SİYASİ PARTİLERE ÖRNEK OLACAK
15 kişilik bir toplantı odamız var. Yanında yine 39 kişilik toplantı odamız var. Yeni yapacağımız ilçe teşkilatımızda hem misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz bir mutfağın da hizmet verdiği bir alan oluşturduk. Göreve geldiğimiz günden beri kurumsal kimliğimizin Alanya’da oturması için bazı çalışmalar yaptık. En önemlisi ilçe teşkilat binamızda çalışmalar yaptık. Kurban bayramı arkasına binamızı sonlandırarak Alanya halkına  hizmet vermek  için açacağız. İnşallah ilçe teşkilatı olarak bu binayı Alanya’ya kazandıracağız. Bizden sonraki yönetimlere de rahat bir çalışma ortamı sağlamış olacağız. Daha kaliteli, daha elverişli bir ortamda çalışmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız