AK Parti kişilerin Partisi değil!

Ana Sayfa » Haberler » Politika » AK Parti kişilerin Partisi değil!
Paylaş
Tarih : 11 Aralık 2017 - 15:11

24852503_10155847563573432_5093931357398150050_nÇiçeği burnundaki AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu Mahmutlar’lı AK Partili delegelere mesaj gönderi. Toklu “AK Parti kişilerin Partisi değil bir dava hareketidir” dedi.

Mahmutlar’lı AK Partili delegelerin eski Mahmutlar Belediye Başkanı CHP’li Belediye Başkanı Ali Çelik’in oğlu Savaş Çelik’in AK Parti ilçe yönetimine girmesiyle esen soğuk rüzgarı değerlendiren çiçeği burnundaki AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu AK Parti kişilerin Partisi değil bir dava hareketidir diyerek tartışmalara son verdi.

,Geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak mesaiye resmen başlayan ve 25 kişilik yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını yapan Toklu, ilk basın açıklamasını da gerçekleştirdi. Basın açıklamasında birlik beraberlik mesajı veren Toklu, Ak Parti’de yaşanan istifa sürecini de değerlendirdi.

DAVANIN NEFERLERİYİZ

Toklu “350’ye yakın başvuru gerçekleştirildi. Bu başvuruların içerisinden 38 yönetim kurulu üyesi belirlemek zorundaydık. Ufak tefek kırgınlıklar veya isteklerin yerine gelmemesiyle ilgili sıkıntılar olabilir. Ancak burada görev bize düşüyor. Parti teşkilatı olarak bundan sonraki süreçte parti tabanımızı kucaklayıp parti içerisinde oluşabilecek en ufak kırgınlığı dahi gidermekle yükümlüyüz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapacağız. İstifa gibi bir şey söz konusu değil. Biz zaten kongredeki listeyle yönetimimizi oluşturduk. Divana teslim ettiğimiz listeyle çalışmalarımızı yapıyoruz. Herhangi bir istifa söz konusu değil. Ama şöyle bir durum var. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu da bunu konuşmalarında sık sık telaffuz etti. Olaya dava olarak bakmak gerekiyor. Ak Parti kişilerin partisi değil, bir dava hareketidir. Davaya kişiler üzerinden değil, ekip üzerinden bakarsak bu dava başarılı olur. Biz bu davanın neferleriyiz. Davanın da başarılı olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi
Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi

Mahmutlar’da siyaset düttürünün kahvesinde şekilleniyor. Hergün bu kahvede toplanan Mahmutlar halkı Türkiye, Antalya, Alanya ve Mahmutlar siyaseti