Aksoy Mahmutlar’da

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Aksoy Mahmutlar’da
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2017 - 8:53

DSC_0032Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Mahmutlar’da referandum seçimleri için ‘Evet’ oyu istedi. MHP’nin Toplantısına AK Parti’li Mahmutlarlı yönetici ve partililerin katılması dikkatlerden kaçmadı.
Barbaros Caddesi üzerinde bulunan Yenisey Residence altında bulunan MHP seçim ofisinde gerçekleştirilen toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi’nin niçin ‘Evet’ diyeceği anlatıldı. Sırası ile madde madde anlatılan ana yasa değişikliğinin Türklüğün Bekası için evet denilmesi gerektiğini aktaran Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Yeni anayasa değişikliğinde Cumhuriyetin temel ilkeleriyle çatışma yoktur, İlk dört maddeyi değiştirmeye yönelik girişimler yoktur, Türkçeden başka bir dile resmiyet kazandırılması yoktur ve en önemlisi de milli devleti parçalayan özerklik federasyon yoktur” dedi. MHP’nin gerçekleştirdiği toplantıya 23. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız,  Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Durusoy, Alanya Belediye meclis üyeleri Garip Kodal ve Hasan Basar, parti üyeleri ve birçok sayıda vatandaş katıldı. MHP’nin toplantısına Ak Parti Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Keşoğlu, Ak Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ercan Sandal ve eski Ak Parti Mahmutlar Belde Başkanı Evren Çalışkan ve bazı AK Partililerin katılması dikkat çekti.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda