ALESO’dan darbe bildirisi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » ALESO’dan darbe bildirisi
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:38

20160719_152308Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Temmuz gecesi yaşanan kalkışma hareketine,  karşı bir basın bildirisi yayınladı.

“15 Temmuz gecesi milletimiz demokrasi düşmanlarına karşı dik durarak alçakça bir saldırıyı önlemiştir. Halkımız bu duruşu ile demokrasiye sahip çıkmıştır. Ülkemizin bütün kurumları, sivil toplum kuruluşları, siyasi partileri, basın kuruluşları… demokrasimize sahip çıkarak darbelere karşı olduğunu ortaya koymuştur.

Bu darbe girişimi karşısında direnen, karşı çıkan, başta Genelkurmay başkanımız olmak üzere tüm kolluk kuvvetlerine gönül dolusu teşekkür ediyoruz. Onlara minnettarız. Darbecilerin silahları karşısında kahramanca direnen emniyet kuvvetlerine yardımcı olan halkımızla da onur duyuyoruz.

Bizler gücünü sandıktan, yetkiyi milletten alan iradenin yanındayız. Bizler demokrasinin yanındayız.  Allah, ülkemize ve milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.Milli iradeye sahip çıkmak uğruna canını veren tüm güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan Rahmet, Yakınlarına başsağlığı diler,  yaralı vatandaşlarımıza da geçmiş olsun diyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar