Alkışlar CHP’ye

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Alkışlar CHP’ye
Paylaş
Tarih : 26 Aralık 2017 - 10:40

chpalAlanya İlçe Yönetimi Mahmutlar’lı Üniversite öğrencisi Betül Durnaoğulları’ını Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. Henüz 21 yaşında olan siyasete Antalya ve Alanya Gençlik Kollarında görev alarak başlayan Durnaoğulları hak ettiği siyasi başarıyı genç yaşta hakkı ile elde etmiş oldu. Bir başka CHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Mahmutlar’lı Av. Murat Can ise Doğu bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

CHP İlçe Başkanı seçilen Ali Takavüt, görev dağılımını yaptı. Parti binasında bir açıklama yapan Takavüt, “Görev bölümü yaparken arkadaşlarımızın özellikle hangi konuda daha çok başarılı olabileceğini öne aldık. Liyakat esasına göre görev verdik. Bu arkadaşlarımızın bu görevleri en iyi şekilde yapacaklarına inanıyorum. Beraberiz, yardımlaşma ile bu işi  götüreceğiz. Hedefimiz yerel ve genel seçimlerde başarılı olmak” dedi. Takavüt, partideki yeni görevlendirmeleri ise şu şekilde açıkladı: İlçe Sekreteri Süleyman Küçüktürk, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Mehmet Okynanus, Sayman Nazmi Zavlak, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Harun Seki, Kırsaldan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Perihan Tığlı, Sağlık ve Sosyal Yardımlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Ufuk Aras, Halkla İlişkiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı Can Baysal, Üniversiteler Örgütlenmesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Betül Durnaoğlu, Batıdan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Hüseyin Kaya, Doğudan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Murat Can, Merkezden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Sefa Çorbacı, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı Berkin Civelek, Kadın Örgütlenmesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Memnune Gargılı, Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcıılığı Filiz Şahin ile Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Barış Aslan.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”
Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”

Hemşerimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mahmutlar’a gelerek AK Parti Mahmutlar seçim ofisini açtı. Geniş koruma ordusunun kuş uçurtmadığı