Alkışlar CHP’ye

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Alkışlar CHP’ye
Paylaş
Tarih : 26 Aralık 2017 - 10:40

chpalAlanya İlçe Yönetimi Mahmutlar’lı Üniversite öğrencisi Betül Durnaoğulları’ını Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. Henüz 21 yaşında olan siyasete Antalya ve Alanya Gençlik Kollarında görev alarak başlayan Durnaoğulları hak ettiği siyasi başarıyı genç yaşta hakkı ile elde etmiş oldu. Bir başka CHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Mahmutlar’lı Av. Murat Can ise Doğu bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

CHP İlçe Başkanı seçilen Ali Takavüt, görev dağılımını yaptı. Parti binasında bir açıklama yapan Takavüt, “Görev bölümü yaparken arkadaşlarımızın özellikle hangi konuda daha çok başarılı olabileceğini öne aldık. Liyakat esasına göre görev verdik. Bu arkadaşlarımızın bu görevleri en iyi şekilde yapacaklarına inanıyorum. Beraberiz, yardımlaşma ile bu işi  götüreceğiz. Hedefimiz yerel ve genel seçimlerde başarılı olmak” dedi. Takavüt, partideki yeni görevlendirmeleri ise şu şekilde açıkladı: İlçe Sekreteri Süleyman Küçüktürk, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Mehmet Okynanus, Sayman Nazmi Zavlak, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Harun Seki, Kırsaldan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Perihan Tığlı, Sağlık ve Sosyal Yardımlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Ufuk Aras, Halkla İlişkiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı Can Baysal, Üniversiteler Örgütlenmesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Betül Durnaoğlu, Batıdan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Hüseyin Kaya, Doğudan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Murat Can, Merkezden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Sefa Çorbacı, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı Berkin Civelek, Kadın Örgütlenmesinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Memnune Gargılı, Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcıılığı Filiz Şahin ile Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcılığı Barış Aslan.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği