Almanlar GZP’yi iniyor

Ana Sayfa » Haberler » Turizm » Almanlar GZP’yi iniyor
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2017 - 10:30

dusseldorf_mujdesi_h255000_25863Alman havayolu şirketi Germania, Hamburg ve Bremen’den sonra GZP’ye üçüncü nokta olarak Düsseldorf hattını açıyor.

ALMANYA’NIN önemli havayolu firmalarından Air Germania, geçtiğimiz yıl Hamburg ve Bremen’den başladığı Gazipaşa-Alanya Havalimanı (GZP) uçuşlarına geçtiğimiz hafta itibariyle Düsseldorf’u da ekledi. Her hafta salı ve cuma günleri iki sefer gerçekleştirecek olan Air Germania, uçuşlardan ilkini 9 Haziran’da yaptı. Cuma uçuşları 27 Ekim’e kadar, salı uçuşları da 24 Ekim’e kadar devam edecek. Cuma günleri gerçekleşecek uçuşların iniş saatleri 18.50, salı günü de 10.30 olarak belirlendi. Öte yandan Air Germania’nın gelecek yıl için daha farklı planları olduğu, GZP uçuşlarına Almanya’dan yeni rotalar ekleyeceği belirtildi.
 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İsveç’ten iyi haber
İsveç’ten iyi haber

İsveç’ten Türkiye’ye yaz sezonu için yapılan rezervasyonlarda geçen yıla oranla yüzde 83 artış olduğu bildirildi. İsveçli turistin

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”

Yol bitince turist yağacak
Yol bitince turist yağacak

Kalkınma Bakanı Elvan, “Konya-Hadim-Taşkent üzerinden Alanya’ya yol bağlantı çalışmamız devam ediyor. Bin metrenin üzerinde uzunluğu