ALTSO seçimleri ertelendi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » ALTSO seçimleri ertelendi
Paylaş
Tarih : 25 Eylül 2017 - 11:02

altso1 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak olan ALTSO seçimleri Nisan ayına ertelendi. Mehmet Şahin ve Mustafa Tuna’nın aday olduğu seçimlerin iptal edilmesi Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamenin ekinde; “5174 sayılı Oda ve Borsalar birliği ile Odalar ve Borsalar Kanun’un 84.’cü maddesi gereğince tüm Oda ve Borsaların, 2017 yılının Ekim Ayı’nda başlayıp Kasım Ayı’nda tamamlanması gereken organ seçimlerinin 2018 yılının Nisan ayında yapılması kararlaştırılmıştır. Alanya’da yapılacak olan ALTSO seçimlerine bir hafta kala alınan erteleme kararı başkan adaylarını şok etti.

ŞAHİN ERTELEMEYİ DUYURDU

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin oda seçimlerinin ertelenmesini üyelere mesaj atarak duyurdu. Şahin’in ertelenen seçimlerle ilgili açıklamaları şöyle:

Değerli Dostlarım, Bakanlar Kurulumuz gördüğü lüzum üzerine tüm il, ilçelerdeki Oda ve Borsa seçimlerini 2018 Nisan ayına erteleme kararı  almıştır. Bu kapsamda Alanya Ticaret ve Sanayi Odamızın seçimleri de aynı tarih aralığında gerçekleştirilecektir.  Bu süreçte şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz teveccüh ve vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim. Sizlerden aldığımız destek ve güç ile Alanya’mız ve odamız üyeleri için ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bakanlar kurulumuzun almış olduğu bu erteleme kararının Alanya’mız ve ülkemize hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım.

TUNA; “BUNDA BİR HAYIR VAR”

Erteleme sonrası açıklama yapan ALTSO adayı Mustafa Tuna, “Elbette alınan karara saygılıyız, biz her şeyde hayır var düsturu ile çalışmaya devam eden bir ekibiz. Bunda bir “Hayır var” demekten başka bir sözümüz yok. Dün olduğu gibi bugünde yarın da Oda üyelerine ulaşarak bilgilendirme çalışmaları yapıp, projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz. Bu karar benim ve ekip arkadaşlarımın ilk günkü enerjisi ve kararlılığından asla vazgeçiremeyecektir. Biz yine beraber olacağız Alanya kazanacak” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da