IMG_9704_1600x900Angels Home Spa&Fitness Center Mahmutlar’da işinde uzman eğitmenler ve masaj personeli ile Hizmet vermeye devam ediyor.
Aileniz ile birlikte huzur içerisinde nezih bir fitness ve spa kompleksinden yararlanmak sizin de hakkınız. Fitness salonunda son teknoloji spor aletleri ve uzman eğitmenler ile birlikte spor yapabilir veya bunun yanında haftalık programlanmış olan grup dersleri(Yoga, Pilates, Aqua Aerobik, Zumba, CycleFitness, PerfectBody, RhytmicGymnastics, BerakDance)  ile hizmet alabilirsiniz.
Spa Merkezi olarak Modern mimarisi ve muhteşem atmosferi ile alışılmışın dışında bir dinlenme ortamı sunan AngelsSpa&Fitness Uzak doğu terapilerinin yanı sıra birbirinden muhteşem Asya, Avrupa masaj ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzman terapistler eşliğinde dünyanın en gözde SPA terapi ve masaj fırsatını yakalayabilirsiniz.
Osmanlı saray hamamlarından ilham alınarak tasarlanan Angels Spa’da geleneksel Türk hamamında uygulanan sıradışı bakımların yanı sıra birbirinden farklı terapilerle eşsiz ve sıradışı bir SPA deneyimi yaşarken, uluslararası markalar ile cilt ve vucüt bakımları da yaptırabilirsiniz. Mahmutlar Post Gazetesi olarak tavsiye ederiz.