Asfalt mı dediniz!

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Asfalt mı dediniz!
Paylaş
Tarih : 05 Aralık 2017 - 12:56

23905557_10215061847043333_939361478553516114_nMahmutlar Goldcity yolu Yekta Plaza etrafındaki yollar perişan halde. Binlerce yabancı uyruklunun yaşadığı bölge olan 252. Sokak sakinleri Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden alt yapı, Alanya Belediyesi’nden asfalt bekliyor.

Mahmutlar’da bir bölge var ki adeta cezalı gibi. 252. sokak sakinleri artık yeter çamur deryası olan yollarımıza asfalt bekliyoruz diyerek belediye yetkililerine isyan ettiler.

Bölge halkının Gazetemize kadar gelerek “İsyanımızı ilgili belediyelere duyurun, Birisi asfalt mı dediniz o da ne?” diyerek belediyelere sitem ettiler.

SİYASİ ENGEL Mİ VAR

  1. Sokak ve etrafı niçin asfaltlanmıyor. Acaba bir siyasi engel mi var, yoksa buradaki konut sahipleri veya konut yapan firmalarla belediyelerin arasında bir sorun mu var? Sorusu akıllara geliyor.

BÜYÜKŞEHİR POLİMİĞİ

Bölgede esnaflık yapan Tevfik Dikmenli, “Bizler öksüz kaldık buralarda durum hiç açıcı değil. Büyükşehir çok iyi geldi. Yol sokak hiçbir şey yok” derken Erdal Bağışlar isimli başka bir esnaf, “Adem Başkan’ı ara o gerekeni yapsın” diye cevap verdi. Ali Kara isimli Mahmutlarlı bir vatandaş, “Mahmutlar’a hizmet yok, sen gel Keşbeleni yoluna bak, daha sen kötü yol görmemişsin” açıklamasında bulundu. Sosyal medyadan 252. Sokak ile ilgili paylaşım yapan Mevlüt Yanık isimli vatandaş yorumlara, “Valla abi kimin yapacağını bilmem ama ortada bir mağduriyet var. Biz Antalya’dan hizmet bekleyeceksek buradaki siyasetçilerimiz niye seçtik” diye cevap verdi.

ALANYA BELEDİYESİ ALT YAPIYI BEKLİYOR

Mahmutlar Post Gazetesi olarak 252. Sokak ile ilgili edindiğimiz bilgide Alanya Belediyesi asfalt yapmak için Altyapı çalışmalarını bekliyor. Altyapı çalışmalarını Antalya Büyükşehir Belediyesinin yapacağını açıklayan Alanya Belediyesi yetkilileri “alt yapıyı Antalya Büyükşehir Belediyesi yapacak ondan sonra asfalt yapılacak bu haliyle asfalt yaparsak yine kazılır yapılan işi boşuna gider, yazık olur yapılan masrafa” dendiği edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İşte  başarı bu…
İşte başarı bu…

Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu birkaç yıl öncesinde yardıma muhtaç bir okulken şimdi tüm ihtiyaç sahibi okullara yardım göndermeye başladı. Bir

Kermese davet
Kermese davet

Mahmutlar kurs ve okul talebelerine yardım amaçlı kermes 23 Şubat Cuma günü Mahmutlar öğrenci yurdu bahçesinde kuruluyor. Geliri Okul talebelerine

Çıldırmaya az kaldı
Çıldırmaya az kaldı

CK Elektrik Kurumu tarafından tüketicilere gönderilen elektrik faturaları saç baş yolduruyor. Tüketilen enerji bedeli 87.37 lira ödenecek tutar