Asil, “Destek veren herkese teşekkür”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Asil, “Destek veren herkese teşekkür”
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2017 - 10:42

DSC_0106Mahmutlar CHP Örgütü Anayasa referandumu sonrası durum değerlendirmesi yaptı. Mahmutlar CHP Mahalle Başkanı Ahmet Asil nezaretinde toplanan Mahmutlar’daki CHP’liler örgütleşme üzerinde durdular.

Mahmutlar’da referandum sonuçları konusunda açıklama yapan Başkan Ahmet Asil, “Mahmutlar’da partimiz seçim süreci boyunca tüm imkansızlıklara rağmen çalıştı ve bir başarı elde etti. Bu sonuçta partimizin haricindeki diğer partilerinde katkısı var. Alınan sonuçları biliyoruz. Mühürsüz oy pusulaları ve zarfları bile geçerli oy sayıldı. Mahmutlar’da partimize mensup çok değerli bireyler bulunmakta. Bu bireyleri bir araya getirerek örgütleşmemizi en üst düzeye getireceğiz. Yönetim ile birlikte kadın komisyonu ve Gençlik Komisyonumuzu daha da güçlendireceğiz. Referandum oylama süreci boyunca işini gücünü bırakıp hayır oyuna katkısı olan tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar