Aslan Ticaret’ten bayram hediyesi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Aslan Ticaret’ten bayram hediyesi
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 14:03

Mahmutlar Kumru Sokak, Sarıveliler Dolmuş Durağı karşısında bulunan Aslan Ticaret Aygaz Tüpgaz bayisinden süper bayram hediyesi kampanyası başladı.

Bayrama kadar AygazTüpgaz alan herkese mutfak önlüğü, 400 gr Alo Matik ve kumbara hediye eden Mahmutlar Aslan Ticaret AygazBayii,ayrıca 1 ev tüpünde 10 TL.Worldpuan, 2 ev tüpünde 15 TL.Worldpuan toplamda 25 TL.Worldpuan veya 5 taksit fırsatı sağlıyor.

Aslan Ticaret Aygaz Tüp ve Pür Su bayi sahibi Murat Aslan, “Mahmutlar ve bölgesinde en fazla tüp ve su ihtiyacını Aslan Ticaret olarak biz sağlıyoruz. Müşterilerimiz firmamızdan ve hizmet elemanlarımızdan memnunlar. Bizimde Aslan Ticaret olarak amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağladığımız için çok memnunuz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar