Aslan ticaretten kampanya

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Aslan ticaretten kampanya
Paylaş
Tarih : 06 Mart 2018 - 12:44

Başlıksız-1Mahmutlar Kumru Sokak’ta bulunan Aslan Ticaret’ten yeni bir kampanya daha. Mahmutlar Aygaz Bayii Aslan Ticaret işletmecisi Murat Aslan ‘Pürsu’ damacana alan herkese 2 adet 400 gr.PersilMatik hediye ettiklerini duyurdu.

Mahmutlar Kumru Sokak’ta bulunan Aslan Ticaret’te kampanyalar bitmiyor. Daha önce Aygaz alan her müşterisine Ocak çakmağı ve Persilmatik hediye eden Aygaz Bayii işletmecisi Murat Aslan, “Mahmutlar Post Gazetesi’ne kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aslan, “Mahmutlar Aygaz Bayii ve Pürsu bayii olarak amacımız müşterilerimizi memnun etmektir. Daha önce Aygaz alan tüm tüketicilerimize Ocak çakmağı ve 400 gr.PersilMatik hediye ettik. Şimdi yeni bir kampanya daha başlattık. Pürsu damacana alan her müşterimize 2 adet PersilMatik hediye ediyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar