Bakıver maziye

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Bakıver maziye
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:05

28698452_2176426415975305_4717091114875815053_oYaylalı Mahallesi Muhtarı Sait Şahin dertli mi dertli. Yaylalı Mahallesi’ne yapılan her yatırıma bahane bulan Muhtar Sait Şahin’in muhalifleri, yeni yapılan bir yatırımın üzerine ‘Bakıver Maziye’ yazınca, Muhtar ‘artık yeter’ dedi.

Yaylalı Mahallesine yapılan yatırımları eleştiren bazı muhalif guruplara sosyal medyadan sitem eden Şahin,“Seçildiğim günden bu güne mahalleme yapmış olduğum hizmetlerin hepsine böyle çirkin şeyler yaptılar, bu hizmetler kolay gelmiyor mahalleye azalarımla gecemi gündüzüme katıyorum ama sonuç bu, ya benim kime zararım var bilmiyorum. Mahalle için yapılana saygı duyulması gerek ama sonuç bu Allah bilir” diyerek sitem etti.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar