Bakoğlu’ndan Vali’ye ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Bakoğlu’ndan Vali’ye ziyaret
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:08

SAM_6242Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu Antalya’nın yeni valisi “Rize’li” MünürKaralıoğlu’nu ziyaret etti.

VALİ KARALIOĞLU BASIN DOSTU

Mayıs 2016 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla Bursa Valiliği’nden Antalya Valiliğine atanan MünürKaralıoğlu’nun konuğu hemşerisi olan Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu oldu.

Tatil için eşiyle ile birlikte Alanya- Mahmutlar’a gelen Rize Gazeteciler Derneği Başkanı ve Zümrüt Rize Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Faik Bakoğlu geçtiğimiz haftalarda Antalya’nın basın dostu valisi MünürKaralıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Karalıoğlu’nu önce tebrik etti sonrada yeni görevinde de başarılar diledi.

30 dk. süren Valilik makamındaki bu ziyarete Vali Karalıoğlu ve Rize’li gazeteci Bakoğlu çeşitli konularda da bilgi alışverişinde bulundular. Bu arada Antalya’nın sporsever ve Rizeli valisi MünürKaralıoğlu tarihinde ilk kez süper lige çıkan M. Alanyaspor’u da gazetemiz aracılığıyla tebrik ederek, yeşil turunculara yeni liglerinde de centilmenlik dileğiyle başarılar diledi.

Bu arada Antalya’daki bu nezaket ve anlamlı ziyarete Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeni Alanya Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Ali Dim ve Alanya Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Gürses de katılarak, ayrı bir renk kattılar

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar