SAM_6242Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu Antalya’nın yeni valisi “Rize’li” MünürKaralıoğlu’nu ziyaret etti.
VALİ KARALIOĞLU BASIN DOSTU
Mayıs 2016 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla Bursa Valiliği’nden Antalya Valiliğine atanan MünürKaralıoğlu’nun konuğu hemşerisi olan Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu oldu.
Tatil için eşiyle ile birlikte Alanya- Mahmutlar’a gelen Rize Gazeteciler Derneği Başkanı ve Zümrüt Rize Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Faik Bakoğlu geçtiğimiz haftalarda Antalya’nın basın dostu valisi MünürKaralıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Karalıoğlu’nu önce tebrik etti sonrada yeni görevinde de başarılar diledi.
30 dk. süren Valilik makamındaki bu ziyarete Vali Karalıoğlu ve Rize’li gazeteci Bakoğlu çeşitli konularda da bilgi alışverişinde bulundular. Bu arada Antalya’nın sporsever ve Rizeli valisi MünürKaralıoğlu tarihinde ilk kez süper lige çıkan M. Alanyaspor’u da gazetemiz aracılığıyla tebrik ederek, yeşil turunculara yeni liglerinde de centilmenlik dileğiyle başarılar diledi.
Bu arada Antalya’daki bu nezaket ve anlamlı ziyarete Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeni Alanya Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Ali Dim ve Alanya Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Gürses de katılarak, ayrı bir renk kattılar