DSC_0133Mahmutlar’ın en önemli ticari ve sosyal alanı olarak bilinen Barbaros Caddesi çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Barbaros Caddesi çalışmaları yakın bir zamanda başlamasına rağmen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney çalışmaları yerinde inceledi.
TÜREL, “BARBAROS CADDESİ GÜZEL OLACAK”
Mahmutlar’a gelerek Barbaros Caddesindeki çalışmaları yakından görme imkanı bulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ‘Barbaros Caddesindeki çalışmalar bitirildiğinde cadde çok güzel olacak. Tamamı sıcak asfaltla kaplanacak olan Barbaros Caddesinin orta refüjdeki sulama sistemleri son derece modern bir şekilde değiştirilecek ve peyzajı baştan sona yeniden ele alınacak’ dedi.
GÜNEY, “SEZON ÖNCESİ BİTİRİLECEK”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Mahmutlar temasları kapsamında Barbaros Caddesi’nde yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. İşi yapan firma yetkilisinden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Güney, turizm sezonu öncesi çalışmayı bitirmeyi planladıklarını söyledi. Güney, “Halkı ve esnafın talebi doğrultusunda Barbaros Caddesi’ndeki parkeleri kaldırıp yerine sıcak asfalt yapıyoruz. İşi alan firma hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız turizm sezonu öncesi çalışmayı tamamlamak. Yol sıcak asfaltla kaplanınca Barbaros Caddesi ulaşım açısından daha rahat olacak” dedi.