18052184_1707377239277656_298711133_oMahmutlar halkının yıllarca muzdarip olduğu Barbaros Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihaleye verilen Barbaros Caddesindeki çalışmalar Kestel sınırından başlayarak Büyük Migros Market yakınlarında devam ediyor. Gazetemiz baskıya girdiği saatlerde Ahmet Yatmaz Caddesi sınırına kadar gelen sıcak asfalt çalışması halkı memnun etti.
Çalışmalar Kestel sınırından Kargıcak sınırına kadar tek şerit olarak devam edecek. Kargıcak sınırı bittikten sonra tekrar Kestel sınırına kadar çalışmalar başlayacak. Çalışmaların yaz sezonuna gelmesi esnaflar tarafından tepki ile karşılansa da müteahhit firmaların kış aylarında ihale almadığı edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.
Çalışmalar bitinceye kadar Barbaros Caddesinde trafik tek taraf olarak işleyecek. Yetkililerin uyarısı araçlarını Barbaros Caddesi üzerine park etmemeleri çünkü trafik sıkışıklığı nedeniyle kaza olasılığı daha da büyüyor. Barbaros Caddesindeki çalışmaların Haziran sonunda bitmesi planlanıyor.