Başkanla sohbet..

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Başkanla sohbet..
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 14:14

MAHMUTLAR Yemen Kahvesi’nde MAHKOD’un organize ettiği çaylı sohbete Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Eski Belediye Başkanı Alaattin Çakır, Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Belediyesi Meclis üyesi Garip Kodal, Mahmutlar AK Parti Mahalle Başkanı Mustafa Sönmez, CHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Ahmet Asil, MHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Durusoy, İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Alaaddin Serdengeçti, SP Mahmutlar Mahalle Başkanı Yılmaz Yalçın, Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı Nurettin Göbüt, Mahmutlar Sanayi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sandal, Alaiye Demirspor Bayan Futbol kulübü başkanı Özlem Ayvalı, Muhtar adayları, Hülya Demir, Sıddık Uyar ve Ali Özdemir, Mahmutlar birlik Taksi Başkanı Nuri Yatmaz, MAHKOD Yöneticileri ve üyeleri Başkan Mesut İlhan, Ayşe Kaya, İbrahim Eryılmaz, Yalçın Durmuş, Cengiz Uğurkutu, Mahmut Sarıkan, Kayhan Balta ve Ali Karakuş katıldılar.

Güzel bir akşamüstü açık alanda yapılan çaylı sohbet toplantısında Mahmutlar ile ilgili sorunlar, problemler ve yatırımlar konuşuldu.

Katılımcılar MAHKOD Başkanı Mesut İlhan’dan ara ara böyle bir toplantı, organizasyonu gerçekleştir bir sohbet ortamı oluşturalım, kaynaşalım” dediler.

MAHKOD Başkanı Mesut İlhan katılımcılara tek tek teşekkür etti.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar