Başkanlara sitem büyüyor

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Başkanlara sitem büyüyor
Paylaş
Tarih : 20 Mart 2018 - 13:58

BAŞKANMahmutlar halkı Belediye Başkanlarından Mahmutlar’a Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Fakülte ve Okullar, Spor sahaları, denizin taşının kırılması ve Noter istediklerini dile getirdiler.

Mahmutlar Post Gazetesi’nde geçen hafta manşet haberde yer alan, “Hizmet yoksa, oy da yok” haberine Mahmutlar’dan binlerce kişi yorum yaptı. İsminin yazılmasını istemeyen veya sosyal medyadan eleştirilerini paylaşan okuyucuların Belediye Başkanlarından memnun olmadıklarını açıkladılar.

İKİ BAŞKANA DA KOSKOCA BİR SIFIR

Gazetemizin haberine sosyal medyadan cevap veren Murat Buhur adlı okuyucu, “Ekonomik ve Sosyal olarak Mahmutlar’a herhangi bir katkıları yok iki başkanında. Gençlerin ve öğrencilerin vakit geçirebileceği gençlik merkezi veya kütüphane, futbol sahası ve basketbol sahaları yapmak çok mu zor? 20 yıl önce yapılan sokak yolları köstebek yuvası gibi yaptıkları tek şey ‘yama’ yapmak. Puan vermek gerekirse her iki başkana da koca bir sıfır. Umarım bu son başkanlıkları olur” dedi.

OTOBÜS SORUNU

Mahmutlarlı Necati Saruhan, otobüslerin eski olduğunu yorumlamış. Saruhan, “Sabah okula ve işe giden kişilerin otobüs çilesini gelipte bir görsünler. O otobüse binenler oy zamanı iyi düşünsünler. Durak yok, otobüsler çok eski ve küçük, bu nasıl anlayış” dedi.

GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ

Mahmutlarlı İş adamı ve Turizmci Muammer Kodal, “Doğru başlık..Bu dönemin sonuçları elbette olacak. Hak eden hakkını alacak. Mahmutlar ve Kargıcak seçmeni de oyunun hakkını verecek. Görünen köy kılavuz istemez” dedi.

HAYAL KIRIKLIĞI

Musa Yılmaz adlı bir okuyucumuz, “Alanya Belediyesi’ne kesinlikle oy yok” dedi. Yılmaz, “Mesut abi iyi başlık atmış. Hizmet yok, oy da yok. Hele Alanya Belediyesi’ne hiç oy yok. Çok büyük umutlarla Adem Murat Yücel’i seçtik oda hayal kırıklığı yarattı” dedi.

 “HALK HİZMET BEKLİYOR”

Mahmutlar Post Gazetesi olarak Belediye Başkanlarından Mahmutlara ne hizmeti ve yatırımı bekliyorsunuz diye sorduk. Mahmutlar halkı ‘Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden ve Alanya Belediyesinden öncelik olarak , “Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Spor sahaları, deniz kıyısındaki taşların kırılması, 2. Sağlık Ocağı,  Fakülte, Noter ve Cebel-i Reis dağında hazır bulunan Yamaç Paraşüt uçuşlarının tekrar turizme açılması” olduğunu beyan ettiler.

HABER / MESUT İLHAN

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da