Bayanlar galip..

Ana Sayfa » Haberler » Sol Manşet » Bayanlar galip..
Paylaş
Tarih : 27 Şubat 2018 - 9:02

DSC_0040Mahmutlarlı bayanlar ilk ciddi futbol karşılaşmasında Alanya Beşiktaş Futbol spor okulları futbol takımını 5-3 yenerek moral buldular. Kestel futbol sahasında akşam oynanan karşılaşmayı Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar da takip etti.

Aytu Çalışkan nezaretinde Çalışmalarını sürdüren Mahmutlar Bayanlar Futbol takımı şu kişilerden oluştu. Zahide Emir, Ümmühani Emir, Fatma Emir, Sabriye Emir Çin, Özlem Ayvalı, Kardelen Soylu, Başaksu İlhan, İrem Sare Duman, Gamze Özdemir, Gamze Yüksel, Beyza, Fatmanur Yapanlar, Eylem Derya Özülkü, Shila Moghadam, Dilan Çağlar, Sedef Akkuş.

Mahmutlar Bayan Futbol takımı geçtiğimiz günlerde Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile bir araya gelerek Başkan’dan destek sözü almışlardı.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda

Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret
Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir’e hayırlı olsun ziyareti için Mahmutlar’dan bir gurup esnaf ziyaret de bulundu.

Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu
Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu

  Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ”Antalya ” konulu fotoğraf yarışmasında Mahmutlar İmam Hatip Ortaokulu