Bayanlara müjde

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Bayanlara müjde
Paylaş
Tarih : 05 Aralık 2016 - 8:58

1500Mahmutlar’da yaşayan bayanlara müjde. Mahmutlar Yayla Yolu Kavşağına bayanlara yönelik eşarp, şal, takı ve çanta üzerine iş yeri açıldı. Nilgün Pişkin’in işletmeciliğini yaptığı ‘Pırıltı Şal ve Eşarp’ın açılış duasını Yeni Mahalle Müezzini Osman Kömür yaparken, Kurdeleyi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenialp ve işletmeci Nilgün Pişkin kesti. Kalabalık ve elit davetli grubunun katıldığı açılış töreninde bayanların çokluğu dikkat çekti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel eşine eşarp kendisine de şal aldı. Mahmutlar Post Gazetesi olarak iş yerimizin bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar