Bayer’e teşekkürler

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Bayer’e teşekkürler
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:44

12MAHMUTLAR Post Gazetesinin 12. yılı dolayısıyla köşesinde Mahmutlar Post Gazetesini ağırlayan Hürriyet Gazetesi duayeni Yalçın Bayer’e çok teşekkür ederiz.  Ayrıca Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali, Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Faik Bakoğlu, telgraf, telefon, faks ve facebook sayfasında bizi kutlayan ve bizzat ofise kadar gelerek yıldönümümüzü bizimle paylaşarak, çiçek gönderen tüm dostlarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ederiz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar