DSC_0006Alanya Elektrikçiler ve Elektronikçiler Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkan adayı İlyas Bayır 20 Ocak 2018 günü yapılacak Oda seçimine çok iddialı hazırlanıyor.
‘Yüzlerce demiyoruz, esnafımızı güçlendirecek gerçekçi ve samimi projelerimiz ile genç ve dinamik bir yönetim kadrosuyla geliyoruz’ sloganı ile çalışmalara başlayan Başkan adayı İlyas Bayır, “Mahmutlar’daki üyelerini ve Mahmutlar Post Gazetesi’ni ziyaret etti.
Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Bayır, “Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Oda üyelerimiz değişimden yana. Mevcut başkan Turan Sağlamel’in yönetim kadrosundan Hacı Şahin, Muharrem Batı, Tevfik Kıllı ve Fatih Turan istifa ederek bizim kadromuzda yer aldı ve kadromuz daha da güçlendi” dedi.
ÜYELERİME GÜVENİYORUM
20 Ocak 2018 günü yapılacak Alanya Elektrikçiler ve Elektronikçiler Sıhhi Tesisatçılar Esnaf Odası seçimlerine tüm üyelerimizi bizim kadromuzda oy vermeye bekliyoruz” diyen başkan adayı İlyas Bayır, “Ticari Başarı için; güç birliğine, birlik beraberliğe hepimizin ihtiyacı var. Birlik ve beraberlik içerisinde başarı için destek istiyoruz. Marka ve sanatkarımızın değerini yükseltmek için destek istiyoruz. Üyelerimize güveniyorum beni ve ekibimi destekleyecekler” açıklaması yaptı.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız