Baykal 13 Nisan’da Alanya’da

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Baykal 13 Nisan’da Alanya’da
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2017 - 8:56

Deniz Baykal nereliCHP eski genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal 13 Nisan 2017 Perşembe günü Saat 01.30’da Alanyada Hayır mitingi düzenleyecek. Kısıtlı imkanlarla referandum çalışması yaptıklarını söyleyen CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt, vatandaşın 13 Nisan’da Alanya’ya gelecek olan Deniz Baykal’a sahip çıkmasını istedi. CHP İlçe yöneticisi Mehmet Okyonus miting için tüm hazırlıklar yapıldı Baykal Alanya’da hemşerileriyle kucaklaşacak dedi.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ali Takavüt, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Referandumu öncesi saha çalışmaları yaptıklarını ancak devletin tüm imkanlarını kullanan AKP gibi olamadıklarını, olanaklarının kısıtlı olduğunu söyledi. Referandumda ‘Evet’ çıkması için çalışan AKP ile MHP’nin billboardlar, binaların cepheleri başta olmak üzere buldukları ne kadar boş yer varsa her tarafı afişlerle donattıklarını belirten Takavüt, “Elbette yapılan bunca çalışmanın ekonomik olarak bir karşılığı var. Bu para nereden geliyor, bilemiyoruz. Ülkede bu kadar ekonomik sıkıntı varken, vatandaş yokluk içerisinde kıvranırken, bu tür paraların buralara sarf edilmesini hiç doğru bulmuyoruz. Biz kendi olanaklarımızla doğrudan doğruya vatandaşa ulaşmaya çalışıyoruz. Biz tüm kısıtlı imkanlara rağmen Alanya‘da güzel bir sonuç alacağımıza inanıyoruz” dedi. CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal‘ın 13 Nisan Perşembe günü Alanya Belediye Sarayı arkasında Alanyalılara hitap edeceğini de anımsatan Takavüt, “Alanya’da 7’den 70’e herkesi bu mitinge davet ediyoruz. Devlet adamı özelliğini çok iyi bir şekilde ortaya koyan, gerek mitinglerde, gerek televizyon programlarında kamuoyu tarafından büyük takdir gören Sayın Baykal’ı Alanyalılar olarak misafir edeceğiz. Eminim Alanyalılar da Sayın Baykal’a destek vereceklerdir” diye konuştu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği