Mahmutlar CHP Belde örgütü tarafından organize edilecek olan “Sekiz yılda devri alem”adlı tiyatro oyununa eski CHP genel başkanı Deniz Baykal onur konuğu olarak Mahmutlar belediye düğün salonuna geliyor.
Mahmutlar CHP Belde Başkanı Ahmet Asil Mahmutlar Post Gazetesine Yapmış olduğu açıklamada: “Mahmutlar CHP Belde örgütü tarafından organize edilecek olan “Sekiz yılda devri alem” adlı tiyatro oyununa eski CHP Genel Başkanı ve 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak Genel Seçimlerinde Antalya CHP Milletvekili aday adayımız Deniz Baykal, onur konuğu olarak Mahmutlar Belediye Düğün Salonuna gelecek” dedi
KILIÇDAROĞLU İNTERNETTEN SESLENECEK
Mahmutlar Belediye düğün salonunda sahnelenecek olan  “Sekiz yılda devri alem” adlı oyuna CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunu’nda internet yoluyla salondaki davetlilere canlı konuşma gerçekleştirmesi bekleniyor. Tiyatro gösterisini Mahmutlar halkı ücretsiz izleyebilecek. 
 TİYATROYA DAVET
CHP Mahmutlar Belde Başkanı Ahmet Asil, “CHP Mahmutlar belde örgütü olarak partimizin iktidara koştuğu bu dönemde bizlerde halkımızı bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve kaynaşmayı sağlamak maksadıyla 9 Nisan 2010 tarihinde Mahmutlar Belediyesi düğün salonunda bir gece düzenleyeceğiz. Gecede ünlü tiyatro sanatçısı Uğurtan Sayıner ve ekibinin rol alacağı, “Sekiz yılda devri âlem” adlı tiyatro oyunu sergilenecek. Oyunda ülke gerçeklerine esprili bir dille vurgular yapılarak sekiz yıllık dönemde değişen ve kaybedilen değerlerimiz sorgulanacak. Bu gösteriye tüm Mahmutlar halkını davet ediyoruz” şeklinde konuştu.