_DSC7803 _DSC7812CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal Mahmutlar’da Başbakan gibi karşılandı.
Mahmutlar Belediyesi Eski Meclis Üyesi İbrahim Sayar’ın yeğeninin düğününe katılarak yöresel düğün yemeği olan külüklü çorba, yahni ve etli pilavı vatandaşlarla birlikte kaşıklayan Baykal, daha sonra Turgay Saruhan’ın düğününde çay içti.
Kalabalık partili gurubu ile CHP Mahmutlar örgütüne gelen Baykal, buradaki coşkulu kalabalığı görünce, “Bu ne kalabalık, bu ne heyecan yoksa bir hafta sonra iktidarda mıyız?” dedi.
Tüm partililerle tek tek ilgilenen Antalya’lı Deniz Baykal Mahmutlar’daki birçok tanıdığı ile hasret giderdi. Mahmutlar Yayla yolundan Belediye Caddesi Garip Restaurant’a kadar sağanak yağan yağmur altında partililerle birlikte yürüyen Baykal, cadde üzerindeki vatandaşlar ve esnaflarla da selamlaştı. Baykal ve İlçe Teşkilatı daha sonra Demirtaş ve Yeşilöz Mahallelerine giderek buradaki vatandaşlarla hasret giderdi. Baykal Mahmutlar’dan ayrılırken, sizlere çok teşekkür ediyorum, sevginizi en yoğun şekilde gösterdiniz inşallah 1 Kasım’da yine aynı heyecanı ve mutluluğu yaşarız” dedi.