“Ben Muhalefetim”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » “Ben Muhalefetim”
Paylaş
Tarih : 06 Mart 2018 - 12:50

28279280_10215957384917797_4397538863512528933_nALTSO Meclisi Şubat toplantısına katılmayan Mustafa Tuna ve ekibine bir meclis üyesi, “Toplantıya katılmayanlar odayı nasıl yönetecek, hiç Muhalefet yok” eleştirisine Kasımoğlu Kerim Yılmaz,“Ben Muhalefetim ve buradayım” dedi.

Muhalefetten kimsenin olmadığını sözlerine karşı Kerim Yılmaz kendisini muhalefet olduğunu söyleyerek, “Arkadaşımıza teşekkür ediyorum konuşması için. Muhalefet grubundan göremiyorum diye, ama ben muhalefet grubundayım. Mecliste herkesle 4 yıldır beraber çalışıyoruz, başkanımız ile beraber. Çok verimli bir meclis, çalışma sezonu geçti.  Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum uyumlu çalışmalarından dolayı.  Hem muhalefet grubu diyeyim, hem bizim grup diyeyim herkesten memnunuz. Bir sıkıntımız olmadı şimdiye kadar. İnşallah yeni seçimler hayırlara vesile olur. Tekrar hep  beraber çalışabileceğimiz bir meclis olur. Herkes hakkını helal etsin ben ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar