Berberoğlu Post’da

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Berberoğlu Post’da
Paylaş
Tarih : 27 Nisan 2015 - 11:36

_DSC5557AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu İlçe yöneticileri ve Mahmutlar  Ak Parti Mahalle Temsilcisi Ercan Sandal ile birlikte Mahmutlar Post Gazetesi Sahibi Mesut İlhan’ı gazete ofisinde ziyaret ettiler. Mahmutlar Post Gazetesi Sahibi Mesut İlhan Berberoğlu’na “Mahmutlar gibi 31 bin nüfuslu ilçe olmayı bekleyen bir metropol belde Büyükşehir yasası ile birlikte mahalleye dönüştü. Ekonomik ve hizmet yönünden zor durumdayız. Esnaflar siftah bile edemiyor” dedi.

“Spor kompleksi yapacağız”
İlhan’a cevap veren AKParti Alanya İlçe Başkanı Berberoğlu, “Mahmutlar için bazı projelerimiz var. Mahmutlar cezaevi yanındaki alana spor kompeksi yapacağız, Büyükşehir yasası ile kapatılan Mahmutlar gibi büyük beldelerde hizmetle ilgili sıkıntılar var ama köyler bu yasadan memnun. Gazipaşa Havaalanı örneği gibi biz çok dillendirmeden icraat yaparız. Alanya’nın il olma konusunda da çalışmalarımız var. Türkiye’de bir il yapılacaksailk Alanya olacaktır. Alanya’nın bir doğusunda bir de batısında iki ilçe ihtiyacı var bu ihtiyacı biliyoruz.Alanyanın doğusundaki ilçe Mahmutlar olmalıdır” dedi.

Berberoğlu, “Mahmutlar’a Alanya Devlet Hastane polikinliği açıyoruz. Artık bu bölgenin insanı sağlık sorunları için Alanya’ya gitmeyecek ayrıca  eski Ulaştırma bakanımız Lütfi Elvan  Antalya’dan Milletvekili adayı Kuşyuvası yolu ve tünelleri yeni kurulacak hükumetle birlikte daha lkapasiteli ve ivedi olarak yapılacaktır. Alanya’nın Isaklı Mahallesinden Seda Nur Çelik hanımefendi Alanya’lı bir milletvekili adayımızdır.  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Seda Hanım’a size Alanya’yı emanet ediyorum demiştir. Ak Parti olarak çok şanslıyız. Başbakanımız Alanya’lı sayılır. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu Alanya’lı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın Annesi Alanya’lı, Ulaştırma Bakanımız Alanya’lı sayılır Antalya bile bizi kıskanıyor” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda