Berberoğlu, “Yeni araçla yola devam”

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Berberoğlu, “Yeni araçla yola devam”
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2017 - 10:35

berberoglu_muhalefetin_elestirileri_yersiz_h55368AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, “1 Kasım’da Alanya’da 79 bin oy aldık ve bu oyumuzu 82 bine çıkardık. 1 Kasım’da 68 köyden gelen oylar ile referandumda gelen oylar birbiriyle örtüşüyor. MHP’nin katkı yapıp, yapmadığını önümüzdeki süreçte değerlendiririz” dedi.

Partisinin İlçe Teşkilatı’nca Hacet Mahallesi’nde açılan Evet Ofisi’nde Türkiye genelindeki yüzde 52 oranındaki oyla sevinen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu’nun çocuklar gibi sevinmesi gözlerden kaçmadı. Partililerle birlikte Türkiye genelindeki yüzde 52 oy oranını kutlayan Berberoğlu, “Bu millet 30 yıllık eski aracını bıraktı, artık yeni aracıyla yoluna devam edecek. Ve Türkiye’de yüzde 52 oyla Evet çıktı. Bu tüm Avrupa’ya rağmen. Türkiye üzerinde Avrupa’nın oynadığı oyunlara rağmen, Almanya Hayır dedi, Hollanda Hayır dedi, Belçika Hayır dedi ama bu millet Evet dedi. Biz ne dedik söz de karar da milletin. Bugün bu millet kararını verdi, artık Türkiye gelecek 100 yıllara kararlı bir şekilde ilerleyecek. Bu iki aylık sürede çalışan tüm teşkilatlarımıza ve üyelerimize gerçekten sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

“EVET’E 82 BİN OYLA KATKI SUNDUK”

Berberoğlu, “1 Kasım’da 79 bin olan oyumuzu bugün 82 bin oya çıkardık. bu millete ve bu Alanya’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Alanya’da Hayır çıktı ama biz Alanya’da çok büyük bir mücadele verdik. Milletimizi yalan ve dolanla kandırdılar. Turizmde söylediler, tek adamlık dediler, turizm kötüye gidecek dediler ama bu Alanya yine kararını verdi, Alanya’da Türkiye’deki Evet’e 82 bin oyla destek verdik. Bu büyük bir oydur. Antalya’nın bir çok ilçesinden daha güçlü bir oyla destek verdik” dedi.

“MHP’NİN KATKISINI TARTIŞIRIZ”

Bir gazetecinin, ’79 bini 82 bine çıkardınız. Sandıklardaki 82 bin oyda MHP’lilerin katkısı olmadı mı?’ yönündeki soruya Berberoğlu, “Biz 79 bin oyumuzu 82 bin Evet oya çıkardık. Onu süreç içerisinde değerlendireceğiz. Alanya’nın 68 köyünden 1 Kasım’da gelen oylar ile referandumda aldığımız oylarımız bire bir örtüşüyor. MHP’lilerin katkısını süreç içerisinde değerlendireceğiz” dedi. Takavut’a da mesaj gönderen Berberoğlu, “Biz Türkiye’de elbiseyi değiştirdik, Takavut’un da takım elbisesini değiştiririz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi
Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi

Mahmutlar’da siyaset düttürünün kahvesinde şekilleniyor. Hergün bu kahvede toplanan Mahmutlar halkı Türkiye, Antalya, Alanya ve Mahmutlar siyaseti