Böyle olur Ahıskalılar’ın düğünü

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » Böyle olur Ahıskalılar’ın düğünü
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2013 - 13:45

16Mahmutlar’da uzun yıllardır Emlak ve Turizmcilik yaparak Beldeye önemli katkılarda bulunan Ahıskalı Emlak sahibi Abdullah Sulu’nun kardeşi Nazım Sulu, Goldcity Turizm Kompleksi’nde muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Mihriban ve Roman çiftinin kızı Feride ile nikah masasına oturan Nazım Sulu’nun mutluluğu gözlerinden okundu. Mahmutlar Belediye Başkanvekili Murat Can’ın yakın arkadaşı olan Nazım Sulu’nun nikahını Belediye Başkanvekili Murat Can kıydı. İlk defa nikah kıyan Belediye Başkanvekili Av. Murat Can’ın nikahı kıyarken heyecanlandığı görüldü. Feride ve Nazım çiftinin düğününde Alanya’nın saygın işadamları ve turizmcilerinin yoğun katılı gözlendi. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Ahıskalılar’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Bahadır’a muhteşem doğum günü
Bahadır’a muhteşem doğum günü

Mahmutlar’ın en önemli Emlak ve İnşaat firmalarından birisi olan Sönmez Emlak Gayrimenkul Danışmanı Bahadır Atacan 35 yaşına dostları ile

Porta via açıldı
Porta via açıldı

Mahmutlar markaların şehri olma yolunda önemli bir adım daha attı. “Porta Via” adlı kahve mekanını Mahmutlar’da hizmete koyan Mustafa Tezcan

İyiki doğdun Merve
İyiki doğdun Merve

Omim Mimarlık teknik kadrosunda bulunan İnşaat Teknikeri Merve Bilge’ye iş yeri arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz