Bozulmuş mısır yiyince ortalık karıştı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Bozulmuş mısır yiyince ortalık karıştı
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:05

mısırBüyükşehir Belediyesi ile ilgili şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Mahmutlar Barbaros Caddesi Mustafa Şahin Parkı çevresinde bir mısırcıdan mısır satın alan Hafize ve Mustafa Uçak, mısırın bayatlamış ve kokmuş olduğunu iddia etti. Gece 00:00 civarında şikayet için Alanya Belediyesi zabıtalarını telefonla arayan Mustafa Uçak o bölgenin Antalya Büyükşehir Belediyesine ait olduğu için dolayısıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi zabıtalarını araması gerektiğini cevabını aldı.
Uçak, Antalya Zabıtalarına ulaşamayınca BŞB’nin Alanya yöneticilerini aradığı fakat yöneticilerin gece telefona bakmadığı sabah aradığı zaman olayı anlattığı fakat yöneticiler tarafından azarlandığını, bu azarlama konuşmalarının da telefona kayıt ettiğini bahsetti. Uçak, mısırları yediklerini ve rahatsızlıklarını da iddia etti. Uçak, “Koskoca BŞB’nin nöbetçi zabıtası yok, alt belediyenin var” dedi.c

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar