BŞB Temizledi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » BŞB Temizledi
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:45

DSC_0073Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mahmutlar Menderes Bulvarı kavşağında bulunan Mustafa Yüksel çeşmesinde ve sahil şeridinde temizlik ve bakım çalışmaları yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mahmutlar Menderes Bulvarı kavşağında bulunan Mustafa Yüksel çeşmesinde temizlik ve bakım çalışmalarının yanı sıra bozuk veya kırık olan çeşmeler de değiştirilip yerlerine yenisi takılıyor.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Mahmutlar  merkezinde bulunan ve büyükşehir sorumluluğunda çeşmelerin periyodik olarak temizlendiği yapılırken arızalı olanlarında değiştirilerek yerlerine yeni çeşmelerin takıldığı öğrenildi.
SAHİL TEMİZLENDİ
Çeşmelerin temizliğinin yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kargıcak Dinler Otel ile KestelSunstar Otel arasındaki sahil şeridinde boydan boya temizlik ve bakım çalışması yapıldı. Sahil şeridinde bulunan kaldırımlar ve çimlerde temizlik ve bakım çalışması yapılırken kumsaldaki görüntü kirliliği de ortadan kaldırıldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar