DSC_0073Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mahmutlar Menderes Bulvarı kavşağında bulunan Mustafa Yüksel çeşmesinde ve sahil şeridinde temizlik ve bakım çalışmaları yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mahmutlar Menderes Bulvarı kavşağında bulunan Mustafa Yüksel çeşmesinde temizlik ve bakım çalışmalarının yanı sıra bozuk veya kırık olan çeşmeler de değiştirilip yerlerine yenisi takılıyor.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Mahmutlar  merkezinde bulunan ve büyükşehir sorumluluğunda çeşmelerin periyodik olarak temizlendiği yapılırken arızalı olanlarında değiştirilerek yerlerine yeni çeşmelerin takıldığı öğrenildi.
SAHİL TEMİZLENDİ
Çeşmelerin temizliğinin yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kargıcak Dinler Otel ile KestelSunstar Otel arasındaki sahil şeridinde boydan boya temizlik ve bakım çalışması yapıldı. Sahil şeridinde bulunan kaldırımlar ve çimlerde temizlik ve bakım çalışması yapılırken kumsaldaki görüntü kirliliği de ortadan kaldırıldı.