Büyükşehir’den budama çalışması

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Büyükşehir’den budama çalışması
Paylaş
Tarih : 26 Aralık 2016 - 10:32

_dsc1099Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mahmutlar Barbaros Caddesi boyunca ağaçların bakım ve budama çalışmalarına başladı.
Barbaros Caddesi başta olmak üzere Menderes Bulvarındada budama faaliyetlerine titizlikle devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Öte yandan ağaç budama işlemleri, elektrik ve iletişim hatlarının ağaç dallarından kaynaklanacak tehlikeyi önlemek amacıyla ve trafikteki sürücülerin görüşünü engelleyen yerlerdeki oluşabilecek kaza riskini en aza indirmiş olurken, bir taraftan da yoların üzerine eğilmiş dallarda göz estetiğine uygun bir şekilde budanarak, Mahmutlar’ın genel görüntüsü daha güzel hale getiriliyor. Budanan ağaçlardan elde edilen çalı ve odunlar Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar