Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Mahmutlar Barbaros Caddesi’ndeki sıcak asfalt çalışmalarında büyük bir hata yapıldı. Ahmet Yatmaz Caddesi ile Barbaros Caddesi’nin kesiştiği orta refüjde asfalt çalışmaları sırasında elektrik hatlarının tahrip edildiği ve asfalt yapılmadan önce bu arızanın yapılmadığı öğrenildi.
Buradaki arıza nedeniyle aydınlatmanın yanmadığı ve bu bölgede caddenin zifiri karanlık içerisinde kaldığı edindiğimiz bilgiler arasında.
RAMAZAN GELİYOR EZAN SESİ DUYULMAYACAK
Ayrıca aynı direk üzerinde yer alan Alanya Belediyesi’ne ait anons hoparlörün de elektrik olmadığı için çalışmadığı öğrenildi. Yaklaşan Ramazan ayı ile birlikte vatandaşların kaygılandığı edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor. Vatandaşlar. “Buradaki hoparlörden 5 vakit ezan sesini duyuyorduk, Büyükşehir’in sıcak asfalt çalışmalarından sonra hem aydınlatmalar hem de anonsları ve ezan sesi kesilmedi. Ramazan ayına çok az bir zaman kaldı bizler ramazanı ezan sesi duymadan mı geçireceğiz. Yetkililerden bir an önce bu işleri yapmasını bekliyoruz” dediler.
 
 

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız