“Cafer hoca Ankara’ya gider”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » “Cafer hoca Ankara’ya gider”
Paylaş
Tarih : 13 Nisan 2015 - 11:15

20150105195118_mhp-kongreAlanya adayının 5. sırada olmasının MHP Genel Merkezi’nin Alanya’ya verdiği değerin göstergesi olduğunu söyleyen Er, “Alanya adayımızı hep birlikte seçtirip Ankara’ya göndereceğiz” dedi

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hilmi Er, Antalya listesine 5. sıradan Alanya adayının girmesinin Alanya adına memnuniyet verici bir durum olduğunu, bunun da MHP Genel Merkezi’nin Alanya’ya verdiği önemin bir göstergesi olduğunu kaydetti.

Er’in basına yaptığı açıklmada:“Öncelikle Alanya’ya hayırlı olsun. AKP ile CHP’nin Alanya’dan hiç bir aday adayının listelerde olmaması MHP açısından olumlu bir gelişme. Biz Antalya’dan en az 6 milletvekli çıkaracağız, Alanya adayını Ankarayagöndereceğiz. Sonuçlar ortada. Bu listelerden göründüğü gibi Alanya’nın İl olmaktan başka çaresi yok. Alanya İl olduğu takdirde kendi adayları kendi içerisinden çıkar. Göbek bağı Antalya’da olduğu sürece bu sonuçlar normaldir. 5. sıra makul bir sıra. Gönlümüzden geçen 2 veya 3’tü ama biz 6 adayı Ankara’ya göndereceğiz”dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar