Çakır’a sürpriz ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Çakır’a sürpriz ziyaret
Paylaş
Tarih : 02 Temmuz 2016 - 10:54

13507122_1619215095055387_8166268955170534379_nAlanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bazı temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da İMKON Genel Sekreteri Alaaddin Çakır’ı da ziyaret etti

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hem Alanya’nın bazı projelerinin akıbetini öğrenmek hem de İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’nu (İMKON) ziyaret için Ankara’daydı. Kestel Belediye Başkanı iken aynı dönemde komşu belde Mahmutlar Belediyesi’nin başkanı olan ve halen İMKON Genel Sekreteri olarak görev Alaaddin Çakır’ı da makamında ziyaret eden Başkan Yücel, Alanya’daki ve Türkiye genelindeki inşaat sektörünün geldiği noktayı da değerlendirdi. Çakır ile Yücel’in görüşmesi sırasında İMKON Genel Başkanı Tahir Tellioğlu da ikiliye eşlik etti.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar