Camii yardım bekliyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Camii yardım bekliyor
Paylaş
Tarih : 27 Nisan 2015 - 11:06

10338658_1582706612013958_1608973797195625430_oYaylalı Mahallesi Akçataş Mevkiine yeni yapılan 3 katlı cami inşaatının kabası tamamlandı. Yaklaşık 800 bin liraya bitmesi planlanan camii için Muhtar Sait Şahin yardımseverlerden ve hayırseverlerden  yardım bekliyor. 

Yaylalı Mahallesine yapılan Merkez Caminin sıva işlerine başlandı. Birbüyüküç küçük kubbesi, 185 m2 ibadet yapabilecek alanı olan Yaylalı Merkez Camisi  Çini dekor işleri, döşeme, mermer, su tesisatı sıva gibi işleri için yardım bekleniyor.

Yeterli yardım geldiği taktirde Ramazan ayında ibadet yapılması planlanan Yaylalı Merkez Camisi için Yaylalı Mahalle Muhtarı Sait Şahin Hayırseverlerden yardım bekliyor.

Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Muhtar Şahin, “Mahallemize 49 yıl önce toprak harç ile yapılmış fiziki olarak ihtiyaca cevap veremeyecek halde olan camimizi yıktık. Yerine mahallemize yakışacak büyüklükte bir cami inşaatına başladık. Şuanda hayırseverlerimiz katkısı ile kaba inşaatımızı sonuçlandırdık. Camimizin ince işçiliği için hayırseverler bekliyoruz. Beklediğimiz yardımlar gelirse camimizi Ramazan ayına bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar