Çatar’dan kutlama

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Çatar’dan kutlama
Paylaş
Tarih : 28 Kasım 2017 - 15:05

b405b974-ce1b-4605-aeec-62b86e5f66742019 Yerel seçilerde Mahmutlar’da Muhtar adayı olacağını duyuran Muhiddin Çatar, 24 Kasım Öğretmenler gününde Şükrü Kaptanoğlu Lisesi, imam Hatip Ortaokulu, Selçuklu Ortaokulu, 50. Yıl İlköğretim Okulu, Halil Ülker İlköğretim Okulu, Mahmutlar İlköğretim Okulu, ve Kılıçaslan İlköğretim Okulu öğretmenlerini tek tek kutlayan Muhtar adayı Muhiddin Çatar, öğretmenlik çok kutsal bir meslektir” dedi.

Çatar, “Cumhuriyetimizin kurucusu büyük lider Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlere şöyle seslenmiştir. ‘Yeni nesli Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri sizler yetiştireceksiniz. Yeni nesil sizlerin eseri olacaktır. Eserin kıymeti sizin becerinizin ve fedakarlığınızın derecesiyle orantılı olacaktır. Cumhuriyet, Fikren, ilmen fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli muhafızlar ister. Yeni nesili bu özellik ve yetenekte yetiştirmek sizin elinizdedir” demiştir. Öğretmenlerimizin bu yaptığı kutsal görevlerinden dolayı tek tek tebrik ederim” dedi. Muhtar adayı Muhiddin Çatar tüm öğretmenlere çikolata ikramında bulundu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar