Çavuşoğlu, “Alanya’ya hızlı tren getireceğiz”

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Çavuşoğlu, “Alanya’ya hızlı tren getireceğiz”
Paylaş
Tarih : 09 Kasım 2015 - 13:13

11235817_402186166642143_9141858732378303509_oAk Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Alanya’ya geldi.

ÇAVUŞOĞLU’NA AK Partili vekiller Sena Nur Çelik, Hüseyin Samani, İbrahim Aydın eşlik etti. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, bir olduk birlik olduk. Tek başına iktidar olduk.” dedi.
AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın da,  Antalya benim için çok önemli. Alanya bir okul. 7 Haziran’da çok üzülmüştük. 1 Kasım bizim için bayram oldu. Tarihi bir rekor kırdınız. Her 2 kişiden biri AK Partiye oy verdi” şeklinde konuştu.
AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik de, “bir Kasım seçiminin galibi tüm milletimiz. Kazanan demokrasi, kardeşlik, istikrar ve huzur. Alanya’da tarih yazdınız. Sayenizde Antalya’da 7 vekilimiz var. bu sizin başarınız. Partimizin yeni döneminde üzerinde duracağı en önemli konu terörle mücadele olacak. Allah, vatan diyerek canını veren aziz şehitlerimizin  hatırasına sahip çıktık, çıkacağız. Silahların üzerine beton dökülene kadar terörle mücadelemiz sürecek” diye konuştu.
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, “7 Haziran’da biz yüzde 41 oy aldık. Paralelin medyası bizi barajın altında kalmış gibi gösterdi. Çok üzüldük ama şimdi sevinme zamanı. 1 Kasım’da tarih yazdınız Alanya. Siyaset tarihinde bugüne kadar en büyük oyu alan AK Parti. Belediyeyi de alacağız” dedi.
AK Parti Antalya Milletvekili Çavuşoğlu, ”bugün size teşekkür etmeye geldik. Bu kutlu davada bugüne kadar bizi hiç yalnız bırakmadınız.7 Haziran ve 1 Kasım bize Sena Nur Çelik gibi bir kardeş kazandırdı. Bu kardeşimizi dikkatli takip edin. Kendisi Alanya’ya, Antalya’ya güzel hizmetler edecek, Türk siyasi tarihine damga vuracak. Alanya bu seçimlerde tarih yazdı. Her 2 Alanyalıdan biri AK Partiye oy verdi. Alanya’yı ilklerin şehri yaptık. Hangi şehirde 2 üniversite var? Seçimden önce hangi siyasi partinin adayı Alanya’ya bir çeşme yapacağım dedi. Bunlar Alanyalıyı enayi mi sanıyor? Bu seçimlerde sırtını teröre, dağa dayayanlar kaybetti. Bu paralel yapı PKK’dan daha beter. Bunların tepesi ihanet çetesi. Bu seçimde MHP yönetimi kaybetti ama ülkücü kardeşlerim kaybetmedi. CHP’li kardeşim kaybetmedi. Alanya’ya otoban, hızlı tren getireceğiz. 300 yataklı devlet hastanemiz bitti burayı 600 yataklı eğitim ve araştırma hastanesine dönüştüreceğiz.  Alanya’ya kadın doğum, onkoloji hastanesi yapacağız. Alanya’ya spor tesisleri, velodrom, kongre ve fuar merkezi yapacağız. Alanya’ya hizmetin en iyisini getireceğiz. Bundan sonraki süreçte Alanya’dan hiç kopmayacağız. Birinci görevimiz Alanya’ya, Antalya’ya hizmet etmek olacak” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Ömer Özbek vekil aday adayı
Ömer Özbek vekil aday adayı

24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde MHP’den Milletvekili aday adayı Mahmutlarlı işadamı Ömer Özbek oldu. Adaylığı sosyal medyadan arkadaşları

Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”
Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”

Mahmutlar’ın efsane başkanı Alaattin Çakır Alanya Dim TV’de Gazeteci Mehmet Ali Dim’in İğneli Fıçı Programına konuk oldu. Çakır Mahmutlar’a

Bakan Çavuşoğlu’na ziyaret
Bakan Çavuşoğlu’na ziyaret

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu