Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili ve 27. Dönem Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran mesaisine Alanya’da devam ediyor
AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik Güne Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Ak Partili kadınlarla buluşarak başladı. Çelik, burada 24 Haziran’ın önemine vurgu yaptı. Cumhur İttifakı’na Alanya’dan güçlü bir destek beklediklerini söyleyen Çelik, “24 Haziran’a kadar gece gündüz çalışacağız” dedi. Seçim Beyannamesi’nde kadınlar için geliştirilen projeleri de anlatan Çelik, “Türk kadını hayatın her alanında güçlendirilecek. Güçlü kadın, güçlü aile, güçlü Türkiye ile Alanyalı kadınlar Ak Parti’nin yanında” dedi.
‘EMİN ADIMLARLA AYDINLIĞA YÜRÜYECEĞİZ’
Partililere seslenen Çelik, “Milletin patron olacağı yeni sistemle aydınlık geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye’nin gelişmesi için istikrar ve güven atmosferini sağlayacaktır” dedi. 24 Haziran’da yeni bir milli irade destanı yazılacağını belirten Çelik, konuşmasına şöyle devam etti: “Antalya, ‘vakit birlik ve beraberlik vaktidir’ diyor.  Bu seçim milli ve yerli olan Cumhur ittifakı ile Türkiye düşmanlarının taşeronluğunu yapan benzemezler ittifakı arasında tercih yapma seçimidir. Mühürlerin Türkiye’nin aydınlık geleceğine vurulduğu gün inşallah bayram olacaktır.
24 Haziran bir milat olacak” diye konuştu.