CHEMTRAIL’S NEDİR?

Alzheimer’a neden olan, toprağı ve ağaçları kurutan, alüminyum nano-parçacıklar genetik mühendisliği ürünü patojenler, aşısı üretilmiş virüsler… ÜSTÜNÜZDEN GEÇEN UÇAĞA DİKKAT EDİN!!!
Gökyüzüne baktığınızda bazı uçakların arkalarında bıraktıkları dumanın neden çok uzun süre dağılmadan kaldığını hiç merak ettiniz mi?
1990 yılından bu yana havadan ilaçlanıyoruz, yani zehirleniyoruz.
Gökyüzüne baktığınızda, bazı uçakların arkasında bıraktığı arkalarından kilometrelerce uzayan iz görürsünüz. Bazıları bunları uçağın motorundan çıkan buhar yada buz kristalleri (contrails) olduğunu iddia ederler.
Fakat yapılan araştırmalar hiçte öyle değil.
Uçağın arkasından çıkan buhar yada buz kristalleri havada 10-15 saniye sonra çözülür.
30 bin kilometre yüksek irtifada ve -38 gibi düşük ısılarda oluşur; boyu çok uzun olmaz, genelde uçağın rotası istikametinde düz bir çizgi olarak devam eder.
Chemrrails ise herhangi bir irtifada yada ısıda oluşabiliyor, bazen saatlerce dağılmıyor, spiral, daire gibi farklı konumlarda oluşabiliyor. Bunu sizde çıplak gözle gözlemleyebilirsiniz.
Uzun süre dağılmadığı için boyu kilometrelerce uzayabiliyor ve zaman için farklı, süt renginde gökyüzüne dağılıyor ve gökyüzünün rengi griye doğru renk değiştiriyor. Bu spreylemenin yoğun olarak yapıldığı ABD-Avrupa ve yeni Zelanda’da yapılan toprak-kar-yağmur analizlerinden elde edilen sonuçlarda yüksek oranda ağır metallere, diğer bazı parçacıklara, toksik patojenler (alüminyum oksit, strontiuum etilen dibromit, balyum tuzları, balyum titanları, catmium, calcium, chromium, arsenik, kurutulmuş insan kanı hücreleri) bulunmuştur.
Ayrıca körfez savaşında evlerine dönen ABD askerlerinin %45’inde görülen MYcoplasma Fermentes incoqnitus gibi genetik mühendisliği ürünü patojenler ve nano parçacıklar bulunmuştur. Ayrıca margellon patojeni de saydıklarımız arasında.
Ayrıca çok spreylenen sanayi olmayan bölgelerde yapılan araştırmalarda ölümcül miktarda alüminyum bulunması çok manidar.
Havada bir şey var ama ne bulut, ne kar nede yağmur!
Artık süratla iklimler değişiyor, sel baskınları, kasırgalar, hortumlar hayatımızın bir parçası gibi. Son araştırmalar ABD’de Alzheimer hastalığının son derece yüksek oranda arttığını gösteriyor. Alzheimer hastalığında etken madde alüminyum olması dikkat çekici.
Alüminyum toksit oranda üst solunum yolun hastalıklarına neden olabileceği belirtiliyor.
AYRICA: Atelet, hissizlik, duygusuzluk, duyarsızlık, hareketlerde gecikme, kemiklerde çıtlama yada çıtlatma isteği, anlayamama, işitmekte zorluk, okuduğunu anlayamama, zihinsel aktivitelerin minimuma inmesi, evden dışarı çıkmama isteği fiziksel hareketlerde zorluk, şişme, mide bağırsak gibi hastalıkların harekete geçmesi, zekada gerilik, içten gelen yabancı duygular… zihin kontrolü gibi daha sayısız problem sebepleri sayıyor uzmanlar.
PEKİ NEDEN?
Spreyleme yada stratosfer aerosol mühendisliğin nedeni olarak ileri sürülen teollarin birkaçı şöyle;
-Baryum ile denendiği söylenen H.A.A.R.P. adlı bir diğer yer mühendisliği teknolojisinin bir parçası olarak;
-“Yemek yemek ve boşaltmak dışında bir işe yaramayan” gereksiz kitlenin (yani bizlerin) nüfusunun azaltılması için;
-Laboratuvarda oluşturulmuş bazı patojenleri salmak ve çözüm olarak ilaç yada aşı satmak için (Hegeldiyalektiği=problemi yara, tepki gelsin, sonra çözüm sun);
-Spreylenen maddelere dayanıklı GDO’lu tohumları patentlenerek dünya gıda tedariğini tam kontrol altına almak için;
-Kimilerine pentogon büyük ilaç şirketlerinin ortak projesi;
-Elektromanyetik deneyler;
-HEPSİ!!!
Sevgili okurlar lütfen bu yazıya bağlı kalmadan gözlemleyin ve sizde araştırın. Bu yazının amacı farkındalık oluşturabilmek daha duyarlı daha sağlıklı daha mutlu yaşamayı tüm insanlık hak ediyor…
Bağışıklık sistemini güçlü tutun, sevgi ve sağlıkla kalın.