DSC_0288Yaklaşan Genel Seçimler nedeniyle CHP Mahmutlar Mahalle Teşkilatı Mahmutlar teşkilat ofisinin kapatılması sebebiyle haftalık toplantısını D-400 Karayolu üzerinde bulunan Arkadaş Cafe’de gerçekleştirdi. 
Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü saat 14’de Arkadaş Cafe’de toplanan CHP’li kadınlar yaklaşan genel seçimler nedeniyle CHP İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Şimşek ve CHP Mahmutlar Mahalle temsilcisi Ufuk Öner eşliğinde görüş alışverişinde bulunarak toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıda söz alan CHP Mahmutlar Mahalle temsilcisi Ufuk Öner, şu açıklamalarda bulundu. Öner, “Genel seçimler iyice yaklaşıyor, Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm vatandaşlarımıza kol açacağız ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını, dilek ve arzularını kendilerinden öğrenerek vatandaşlarımızın daha iyi bir hizmet alabilmesi için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağız. Bunun için de siz kadınlarımıza büyük görev düşüyor ve inanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi için elinizden gelenin fazlasını yapacaksınız. Seçim çalışmaları boyunca  sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi.
Haber / Resul BAŞ