CHP’de ilk Başkan adayı Sefa Çorbacı oldu

Ana Sayfa » Haberler » Politika » CHP’de ilk Başkan adayı Sefa Çorbacı oldu
Paylaş
Tarih : 23 Kasım 2015 - 12:59

12238000_1702329726664723_809763675530509065_oCHP’de 4 Aralık’ta yapılacak olan ilçe kongresi öncesinde ilk adaylığını açıklayan isim Sefa Çorbacı oldu. Çorbacı, “Ben kimsenin adamı değilim. Beni delege bile yazmadılar. Bu ayrışma ve kutuplaşmayı taraf olan ve sebep olan kişiler çözemez” dedi.

4 Aralık Cuma günü ilçe kongresini gerçekleştirecek olan CHP’de ilk ilçe başkan adaylığını Sefa Çorbacı yaptı. Saat 12.30’da başlayan adaylık açıklama töreninde Çorbacı ve Yeşildal teşkilata gelenleri kapıda karşıladı.

Açılış konuşması yaparak salondaki partileri selamlayan İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, “İçimizden birisi, yıllardır bizimle birlikte olan, genç, dinamik, eski gençlik kolları başkanlığımızı yapmış Sayın Sefa Çorbacı’yı cesaretinden dolayı kutluyorum” dedi. Daha sonra partililere hitap etmeye başlayan Çorbacı, ilk olarak kendisini tanıttı.

Çorbacı’nın konuşması sık sık gençler tarafından ‘Gençliğin Adayı Sefa Çorbacı’ sloganları ile kesilen Çorbacı, “Ben kımsenin adamı değilıim sadece CHP’nin bir neferiyim” dedi.

CHP için verdiği emek ve çalışmaları da anlatan Çorbacı, “Tüm partililerimizin beni ve ailemi çok iyi tanırlar. Son 10 yıldaki ilçe başkanları ve ilçe yöneticileri ile gece gündüz birlikte çalıştık. Gel dediler, geldim. Partimizin emektar minibüsünü belki de en çok kullananlardan birisiyim. Ağaca çık dediler, çıktım. Direğe çık dediler, çıktım” diyerek konuşmasını tamamladı. Çorbacı, konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Ömer Özbek vekil aday adayı
Ömer Özbek vekil aday adayı

24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde MHP’den Milletvekili aday adayı Mahmutlarlı işadamı Ömer Özbek oldu. Adaylığı sosyal medyadan arkadaşları

 Sönmez’e Türkdoğan’dan ültimatom..
 Sönmez’e Türkdoğan’dan ültimatom..

Adı son günlerde kamuoyunda AK Parti’den Alanya Belediye Başkanlığı için Aday adayı olarak lanse edilen MHP Alanya Belediye Meclis Üyesi Abdullah

Yeni başkandan ‘kafir’ çıkışı
Yeni başkandan ‘kafir’ çıkışı

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, şok bir paylaşımda bulundu. Özen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a