chp_sahin_tarafsiz_yonetiyor_h235859_d457cCHP İlçe Başkanı Ali Takavüt ve ekibi, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Şahin’in her partiye eşit mesafede durduğuna dikkati çeken Takavüt, “Her görüşten insanın üye olduğu ALTSO’da Şahin adeta bir baba gibi üyelerini kucaklıyor. Tebrik ediyorum” dedi.
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ali Takavüt ve ekibi, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti. Şahin’in göreve geldiği 2013’ün Haziran ayından bu yana objektif ve tarafsız bir yöneticilik anlayışı ile hizmet verdiğini söyleyen Takavüt, “Yüzü burada diye söylemiyorum. Ben de odanın üyesiyim ve Mehmet Şahin’i tarafsız yönetim anlayışı nedeniyle tebrik ediyorum. Zaten aksi olsaydı kendisine olumsuz görüşümü de iletirdim” dedi.
MİSYONUMUZ ALANYA’YA HİZMET ETMEK
Şahin ise her parti ile eşit mesafede olduğunu, hiçbir ideolojinin peşinde koşmadıklarını belirterek, “Misyonumuz uzlaşıcı, koordinasyonlu, birlik ve beraberlik içinde Alanya’ya hizmet etmek. Bu manada ülkemizin birlik ve beraberliğinden yana tavır alan her parti ile istişare içinde olmaktan çekinmem. Alanya’da da siyasi parti başkanları ile sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kamu çalışanlarına faizsiz tatil kredisi fikrini de ilk ortaya atan Sayın Ali Takavüt olmuştu. Alanya’ya hizmet etmek için birlikte olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.